Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Samoprzylepne obrazki dla dzieci – naklejki nad łóżeczko i nie tylko

Oferuję samoprzylepne obrazki dla dzieci, które sprawdzą się na ścianie lub meblach w pokoju dziecięcym. Naklejki powstają na podstawie oryginalnych rysunków mojego autorstwa, które można też znaleźć na obrazach dziecięcych na drewnie. Istnieje możliwość zamówienia obrazka samoprzylepnego w dowolnym rozmiarze.

Obrazki samoprzylepne to doskonałe naklejki nad łóżeczko dla Twojego dziecka. To również piękna dekoracja do pokoju dziecięcego, którą możesz umieścić w dowolnym miejscu na ścianie. Dostępne są naklejki z motywami zwierzęcymi, roślinnymi i bajkowymi – z pewnością znajdziesz w moim sklepie coś, co spodoba się Twojemu dziecku. Oferowane przeze mnie naklejki polubią zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Z łatwością dopasujesz je też do wystroju, jaki panuje w pokoju dziecięcym.

Jak przykleić obrazek samoprzylepny?

Wszystkie naklejki w mojej ofercie są łatwe w aplikacji. Żeby obrazek samoprzylepny długo trzymał się na ścianie, należy ją odpowiednio przygotować. W tym celu należy osuszyć i oczyścić ścianę. Naklejka będzie się lepiej trzymać na ścianach gładkich niż porowatych. By przykleić obrazek na ścianie, wystarczy go delikatnie docisnąć do powierzchni i wyrównać pęcherzyki powietrza, które mogą utworzyć się w trakcie aplikacji. Wszystkie naklejki są pokryte przezroczystą, ochronną folią. Po nałożeniu naklejki na ścianę, należy ostrożnie zdjąć ochronną folię. Wszystkie obrazki samoprzylepne są odpowiednio zabezpieczane na czas transportu, żeby mogły dotrzeć do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Prezent na DZIEŃ DOBRY!

Zapisz się na mój Newsletter i otrzymasz prezent niespodziankę

*Zapisując się na nasz Newsletter zgadzasz się z nasza polityka prywatności