Obrazy dziecięce na drewnie

Tworzę obrazy dziecięce na drewnie idealne do pokoju Twojego dziecka. Na moich obrazkach pojawiają się motywy roślinne i zwierzęce, które z pewnością spodobają się dzieciom, zarówno tym starszym, jak i młodszym. Szczególnie przypadną do gustu wszystkim miłośnikom kotów – to właśnie te zwierzęta można zobaczyć najczęściej na moich obrazkach! Tworzę obrazy na belkach, korze drzew oraz deskach pochodzących ze starych domów. Dzięki temu każdy obrazek ma swoją historię.

Wszystkie moje obrazy to autorskie projekty, które często sprzedawane są pojedynczo. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz niepowtarzalny obraz, który będzie wisiał tylko w Twoim domu. Wszystkie obrazki na drewnie są odpowiednio zabezpieczone lakierem do akrylu. To sprawia, że są bardzo trwałe i pozostaną z Twoim dzieckiem przez długie lata.

Jak powstają obrazy na drewnie?

Używane przeze mnie farby akrylowe mają bardzo intensywne kolory, nie blakną i są odporne na zniszczenia. Każdy obraz maluję na drewnie zabezpieczonym gruntem akrylowym, dzięki czemu obrazki długo nie ulegają zniszczeniom. Tworzę je przy użyciu różnych technik – posługuję się specjalnymi pędzlami, gąbkami, a nawet rękami. Dokładam wszelkich starań, by stworzyć unikalne dzieło, które pobudzi wyobraźnię Twojego dziecka.

Obraz na drewnie to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka. Dostępne są kwadratowe i prostokątne obrazy idealne do powieszenia lub oparcia o ścianę. Oferuję też mniejsze, okrągłe obrazki, które mogą posłużyć nawet za podstawkę pod Twój ulubiony napój. Moja oferta obrazów na drewnie stale się zmienia – codziennie szukam inspiracji, by tworzyć nowe, wyjątkowe dzieła.

Prezent na DZIEŃ DOBRY!

Zapisz się na mój Newsletter i otrzymasz prezent niespodziankę

*Zapisując się na nasz Newsletter zgadzasz się z nasza polityka prywatności