Autorskie plakaty na ścianę

W ofercie posiadam wiele różnorodnych, autorskich plakatów na ścianę dla dzieci. Widnieją na nich postaci z takich bajek jak „Mały Książę” czy „Czerwony Kapturek”. Na plakatach znajdują się też m.in. niedźwiadki, koty, sowy czy rośliny. Wszystkie moje plakaty są ręcznie malowane i drukowane na wysokiej jakości papierze Fine Art 270. Dzięki temu plakaty są bardzo odporne na zniszczenia. Część plakatów to kopia moich autorskich obrazków handmade na płótnie.

Szeroka oferta plakatów artystycznych na ścianę

Moje plakaty artystyczne na ścianę dostępne są w wielu rozmiarach. Oferuję plakaty w formacie A3 lub A4 oraz w wymiarach 21x21cm lub 30cmx30cm. Zamówienia na plakaty o innych wymiarach przyjmuję drogą mailową. Istnieje możliwość obramowania zamówionych prac. Do wyboru jest wiele ramek – z łatwością wybierzesz tę, która najlepiej pasuje do plakatu oraz pokoju, w którym zostanie powieszony. Możliwe jest też bezpośrednie przyklejenie zamówionego dzieła na ścianę. Bajkowe plakaty będą pięknie prezentować się w pokoju dziecięcym w ozdobnej ramce lub bez niej. Plakaty z postaciami z bajek oraz baśniowymi zwierzętami z pewnością przypadną do gustu młodszym dzieciom. Dzieciom starszym spodobają się natomiast efektowne plakaty z motywami roślinnymi.

Przy zamówieniu plakatów w większych rozmiarach może być konieczne samodzielne obcięcie białych pól na brzegach. Wszystkie moje projekty sprzedawane są w atrakcyjnych cenach. Ceny wahają się w zależności od tego, jakich rozmiarów praca jest zamówiona przez klienta.

Moje plakaty często można nabyć w promocyjnych cenach – zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą.

Prezent na DZIEŃ DOBRY!

Zapisz się na mój Newsletter i otrzymasz prezent niespodziankę

*Zapisując się na nasz Newsletter zgadzasz się z nasza polityka prywatności